0(0)

SEO (Search Engine Optimization | Arama Motoru Optimizasyonu) Eğitimi

Kurs Hakkında

Eğitimi alanları, Teknik SEO, Site İçi SEO, Site Dışı SEO, Lokal SEO, Voice SEO çalışmaları bütününde, SEO sürecini bütünsel olarak ele alıp, detaylı olarak, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar taşıyacak 60 saatlık bir eğitim paketidir.

Açıklama

İster SEO hakkında hiçbir şey bilmiyor olun; isterseniz de billi bir birikim elde etmiş olun, sizi sıfır noktasından alıp, ileri seviyeye kadar taşıyacak olan bu eğitim setinde Teknik SEO, Site İçi SEO, Site Dışı SEO, Lokal SEO, Voice SEO başlıklarının tamamını detaylı olarak inceliyor olacağız. Hem SEO disiplinlerinin felsefesini ve çalışma algoritmalarını inceleyeceğiz, hem de uygulamalı olarak tüm süreci birlikte yürüteceğiz. Ayrıca, eğitim paketini aldığınızda, sisteme üye olduğunuz e-posta adresinize herbir katmanı detaylı olarak açıklanmış, örneklendirilmiş bir SEO Checklist Excel dosyası da hediye olarak gönderilecektir.

Haydi, tüm detaylarıyla SEO’yu öğrenelim ve arama motoru sorgularında, SERP’de markamızı, sitemizi üst sıralara doğru taşıyalım!

(Visited 8 times, 1 visits today)

Bu kursun konuları

1 Dersler60h

SEO Nedir? Gerçek Başarının Adımları Nelerdir??

SEO Çalışmalarının Temel Amacı Nedir? Başarının Adımları Nelerden Oluşur?

Web Sitenin Çalışma Prensibi ve Bir URL’in Anatomisi?

Bu bölümde bir URL'i katmanlarına ayırarak inceliyoruz ve bir web sitesinin çalışma prensibi üzerine konuşuyor.

Öğretmen hakkında

4.32 (19 puanlar)

12 Kurslar

80 öğrenciler

ücretsiz